1st SFI All India Invitational Inter-Club Swimming Competition – 2017, Hyderabad
Final Results - 100m - Freestyle Group-IV Boys
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Ashwin R Jaiswar 01:11.38 2006 Maharashtra Labour Welfare Board Gold
2 Sanjivan Kumar 01:12.01 2006 Marlin Aquatics Silver
3 Kartikeyan Nair 01:12.09 2006 Dolphin Aquatics Bronze
4 Daksh C Reddy 01:14.75 2006 Basavanagudi Aquatic Centre
5 Prashans 01:14.86 2006 Basavanagudi Aquatic Centre
6 Shams Mohd Kaamiluddin 01:14.95 2006 Sportis Engages
7 Vishrut Mehrotra 01:16.57 2007 Dolphin Aquatics
8 Riyan Chintan Shah 01:18.36 2006 Sports Club Ahmedabad
9 Reyhan Bashir 01:16.98 2006 Siva Sagar Swimm Society
10 Y Reddy Srishanth 01:18.26 2006 Sportis Engages
11 Jadhav Bhutham 01:23.71 2006 Champion Aquatic Club
12 T Suhas 01:23.97 2006 Sportis Engages
13 Sarath M 01:24.27 2007 Dolphin Aquatics
14 Sai Ram S Reddy 01:27.45 2006 Khammam District Swimming Club
15 Pradhan Tejomay 01:29.74 2007 Dolphin Aquatics
16 Pranav Krishna Ghantasala 01:33.62 2006 Indus Club
17 Atharva Kale 01:34.58 2006 Champion Aquatic Club
18 Vaibhav Balaji 01:34.60 2006 Blue Dolphin Swim Club
19 Sesidhar K Reddy 01:36.70 2007 Sainikpuri Club
20 Abhinav 01:36.80 2006 Blue Dolphin Swim Club
21 N Jai Sailesh 01:38.69 2006 Sharks Swim Club Krishna
22 Abhinav Ravath 01:40.05 2006 RPM Dolphin Swimming Academy
23 Athiben Samuel Ananth 01:45.86 2007 Zion Sportz
24 Anshuman Singh 01:48.56 2006 Blue Dolphin Swim Club
25 Ambarish G Naidu 01:49.27 2006 Warangal Club
26 Karthik. 01:50.56 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
27 Ashish Sanjay Ingle 01:50.96 2006 Huzur Saheb Swimming Club NT
28 Jayanth 01:52.95 2006
29 Lokesh K 01:59.17 2006 RRC Swim Club
30 Yash Raj 02:02.46 2006 Lal Bahadur Club
31 Ishant Suresh Joshi 02:05.56 2006 Huzur Saheb Swimming Club NT
32 Durga Leela 02:08.58 2006 Ambitus World School
33 Murari D S S 02:10.86 2006 Ambitus World School
34 Amaan Syed Hussain 02:13.59 2006 Vijaynagar Colony Club
35 Rishikesh. 02:15.66 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
36 Harsh Raj 02:17.88 2006 Lal Bahadur Club
37 Anubhav Senapathy 02:21.81 2006 Odisha Masters Swimmers Club
38 Aneesh Hundi 02:37.14 2006 Vijaynagar Colony Club
39 Dhairya. 02:39.37 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
Final Results - 100m - Freestyle Group-IV Girls
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Anaya Punamiya 01:13.14 2006 Glenmark Aquatic Foundation Gold
2 Neha Viswanath S 01:16.04 2006 Young Challengers Swim Club Silver
3 Devanshi Desai 01:16.22 2007 Glenmark Aquatic Foundation Broze
4 Palak Joshi 01:16.85 2006 Glenmark Aquatic Foundation
5 Choudhury Cynthia 01:18.63 2006 Sgtidm
6 Kshama Iyer 01:19.04 2007 Glenmark Aquatic Foundation
7 Antarikha Sanskriti 01:20.76 2006 Siva Sagar Swimm Society
8 Yashika 01:22.10 2006 V4 Aquatiic Centre
9 Sarayu 01:24.99 2006 V4 Aquatiic Centre
10 Shravani N Patil 01:26.21 2006 Maharashtra Labour Welfare Board
11 Kankekar Niharika 01:28.78 2006 Champion Aquatic Club
12 Alina Agarwal 01:31.98 2006 Champion Aquatic Club
13 Kavya Gandhi 01:34.19 2006 Sports Club Ahmedabad
14 Hasini 01:34.43 2006 Blue Dolphin Swim Club
15 Paridhi Purwar 01:35.60 2006 Blue Dolphin Swim Club
16 Nadguada Rutuja 01:36.57 2006 Champion Aquatic Club
17 Chinglemba Toijam 01:39.41 2004 South East Development Organis
18 K Sushmitha 01:40.42 2007 Sharks Swim Club Krishna
19 MAYTHRI GUPTA 01:42.08 2006
20 Toshani Kanive 01:45.75 2006 Dolphin Aquatics
21 Tulasi L Hari Priya 01:51.38 2006 Warangal Club
22 Rishika Pujari 02:12.95 2006 Odisha Masters Swimmers Club
23 Jessitha 02:24.69 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
24 Raveena 03:16.81 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
Final Results - 50m - Backstroke Group-III Girls
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Palak Dhami 00:33.93 2005 Glenmark Aquatic Foundation Gold
2 Nina Venkatesh 00:34.56 2005 Dolphin Aquatics Silver
3 Anuska Nath 00:39.07 2004 Huzur Saheb Swimming Club NT Bronze
4 Tara Kashyap 00:39.67 2004 ORCA
5 Ishvi Mathai 00:40.14 2004 Zion Sportz
6 YAFABI AHANTHAM 00:40.23 2004
7 Nimisha Bhattacahrya 00:42.63 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
8 K . Sanjana 00:44.52 2005 Swim Club
9 Anwar Aleeza 00:43.16 2005 Sportis Engages
10 Sowmya Varma 00:43.43 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
11 Chaitya.A.Jain 00:43.47 2004 Dolphin Aquatics
12 Sulthana Yasmeen 00:45.12 2004 Sportis Engages
13 Vidushi Sanwal 00:47.24 2004 Faizabad District Swimming Ass
14 P Kaveri 00:52.55 2004 Saruar Nagar Club
15 Shefali Nair 00:54.34 2005 Chattisgarh Swimming Club
16 Monisha 00:55.24 2004 V4 Aquatiic Centre
17 K Harathi 00:55.73 2004 Karimnagar Club
18 Patel Aakansha 00:56.24 2004 Sportis Engages
19 Sulthana Aliya 00:56.34 2004 St Peters Swim Club
20 Sri Nidhi K 00:56.61 2005 DRS Club
21 Harshitha G 01:09.07 2004 Sanathnagar Club
Final Results - 100m - Freestyle Group-III Boys
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Veer Khatkar 00:59.96 2004 Sgtidm Gold
2 Shagolsem Hiren 01:01.37 2004 Mgmc Silver
3 Tanmaie Shinde 01:01.76 2004 Dolphin Aquatics Bronze
4 Samarth Subramanya 01:03.06 2004 Dolphin Aquatics
5 Atharva Pai 01:03.09 2004 The Champions Club
6 Utkarsh S Patil 01:04.32 2005 Basavanagudi Aquatic Centre
7 Dhyaan.M 01:07.89 2005 Dolphin Aquatics
8 SAMRUDH.M 01:09.40 2004 Dolphin Aquatics
9 Adwait Gawade 01:10.78 2004 Champion Aquatic Club
10 Arya Kulkarni 01:11.44 2004 Champion Aquatic Club
11 Vansh Khana 01:12.01 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
12 Mithulesh P 01:12.96 2004 Swim Life
13 Bikkina Nihar Sai 01:13.11 2005 Zion Sportz
14 Shivank V 01:13.24 2005 Basavanagudi Aquatic Centre
15 Anish Palwardhan 01:14.09 2004 Champion Aquatic Club
16 Saumitra Gore 01:14.84 2004 Champion Aquatic Club
17 Adhitya P 01:15.50 2004 Warangal Club
18 Ribhu Nag 01:15.77 2004 Calcutta Sports Association
19 Manidheer 01:18.55 2004 V4 Aquatiic Centre
20 J Manish Kumar 01:19.29 2004
21 Shiva H Saketh 01:29.23 2004 Khammam District Swimming Club
22 Praneeth 01:32.81 2004 LBS Club
23 S Goutham 01:38.92 2004 Karimnagar Club
24 Bhavik Kaushik 01:39.94 2005 Zion Sportz
25 A Peeyush 01:43.41 2004 St Peters Swim Club
26 Manak Singh 01:49.47 2004 Gachibowli Swimming Pool Club
27 Varun Tadikonda 01:50.03 2004 Blue Dolphin Swim Club
28 B Nischal 01:53.46 2004 St Peters Swim Club
29 Abhijeet 01:58.73 2004 Gachibowli Swimming Pool Club
30 Abdul Rahaman Haffiz 01:58.96 2004 Warangal Club
31 Hanuman 02:02.55 2004 Gachibowli Swimming Pool Club
32 Vasudeva Reddy 02:04.60 2004 Karimnagar Club
33 Vidwansh Sanwal 02:05.43 2004 Faizabad District Swimming Ass
34 Sai Teja Yadav Sushanth 02:08.85 2004 St Peters Swim Club
35 Sushanth Desa 02:44.11 2004
Final Results - 100m - Freestyle Group-III Girls
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Aastha Choudhury 01:06.34 2004 Sgtidm Gold
2 Uttara Gogoi 01:07.46 2004 Sgtidm Silver
3 Mithika Karapurka 01:07.51 2004 Dolphin Aquatics Bronze
4 Niva Sharma 01:08.00 2004 Dolphin Aquatics
5 Antara Kothare 01:08.47 2004 Glenmark Aquatic Foundation
6 Satvi Dhiraj 01:09.37 2004 Dolphin Aquatics
7 Sukanya Sharma 01:10.45 2004 Dolphin Aquatics
8 Mehroosh 01:11.27 2004 V4 Aquatiic Centre
9 Medha Venkatesh 01:11.52 2005 Basavanagudi Aquatic Centre
10 Ghosh Nilabjaa 01:15.63 2005 Bally Gramanchal Krira Samity
11 Anna Spoorthi Teresa 01:19.53 2005 Swim Life
12 Chandrika Goli 01:23.52 2004 Zion Sportz
13 Gargi Pantvaidya 01:25.11 2004 Champion Aquatic Club
14 Raj Lakshmi 01:25.17 2004 V4 Aquatiic Centre
15 Yuvika Maratha 01:27.64 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
16 Sreshta Ananya 01:31.82 2005
17 Anushka Pathra 01:34.15 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
18 Diya Arunika Medasani 01:36.13 2005 Zion Sportz
19 C Harshitha 01:37.50 2004 Sportis Engages
20 Monisha 01:39.22 2004 V4 Aquatiic Centre
21 Kruthika Reddy Muddu 01:54.56 2005 Zion Sportz
22 Samveda Tallapally 01:57.58 2004 Blue Dolphin Swim Club
23 Tejaswi B 02:12.78 2005 RRC Swim Club
24 Yashoda 02:14.75 2004 Gachibowli Swimming Pool Club
25 Shivani S 02:20.72 2004 Chattisgarh Swimming Club
26 P Praharshitha 02:26.34 2006 Sportis Engages
Final Results - 100m - Backstroke Group-III Girls
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Nina Venkatesh 01:14.20 2005 Dolphin Aquatics Gold
2 Palak Dhami 01:14.76 2005 Glenmark Aquatic Foundation Silver
3 Chaitya.A.Jain 01:28.29 2004 Dolphin Aquatics Bronze
4 Tara Kashyap 01:28.59 2004 ORCA
5 Ishvi Mathai 01:29.65 2004 Zion Sportz
6 Yaiphabi Ahanthem 01:29.69 2004 South East Development Organis
7 Sowmya 01:30.41 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
8 K . Sanjana 01:39.17 2005 Swim Club
9 Kashyapi 01:36.49 2005 V4 Aquatiic Centre
10 Hafsa Fareed 01:41.14 2005 Sportis Engages
11 Shivani S 01:41.36 2004 Chattisgarh Swimming Club
12 Sulthana Yasmeen 01:42.21 2004 Sportis Engages
13 Vidushi Sanwal 01:45.56 2004 Faizabad District Swimming Ass
14 P Kaveri 01:52.51 2004 Saruar Nagar Club
15 K Harathi 02:04.44 2004 Karimnagar Club
16 Patel Aakansha 02:06.67 2004 Sportis Engages
17 Anusha T Y 02:16.92 2004 Girish Swimming Academy
18 Shruti Patro 02:16.97 2004 Odisha Masters Swimmers Club
Final Results - 50m - Breaststroke Group-IV Boys
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Vidith S Shankar 00:39.07 2006 Dolphin Aquatics Gold
2 Sanjeevan Kumar Das 00:39.34 2006 Marlin Aquatics Silver
3 Anshu Kar 00:40.07 2006 Sgtidm Bronze
4 Krish Sukumar 00:44.32 2007 Dolphin Aquatics
5 K Vikas 00:46.41 2006 Aqua Swimming Center
6 Shloke Kapade 00:47.48 2006
7 Saikat Chatterjee 00:47.88 2006 College Square Swimming Club
8 Prashans 00:51.94 2006 Basavanagudi Aquatic Centre
9 Vaibhav Balaji 00:50.20 2006 Blue Dolphin Swim Club
10 K . Dheeraj 00:50.60 2007 Zion Sportz
11 R Satwik Raj 00:51.63 2006 Karimnagar Club
12 Sujit Mallireddy 00:51.83 2007 Dolphin Aquatics
13 Abhinav 00:52.10 2006 Blue Dolphin Swim Club
14 Atharva Kale 00:54.00 2006 Champion Aquatic Club
15 Jayashailesh 00:55.31 2006
16 P Kasi 00:56.34 2006 Saruar Nagar Club
17 Pranav Krishna Ghantasala 00:57.70 2006 Indus Club
18 Naren T Krishna Swamy 00:57.91 2006 Warangal Club
19 N Jai Sailesh 00:59.76 2006 Sharks Swim Club Krishna
20 Neervigna M 01:01.57 2007 Zion Sportz
21 Mohd Noman 01:02.90 2006 Glendala Aquatic Club
22 Sai R Dhanush 01:04.14 2006 Khammam District Swimming Club
23 Trishik 01:04.80 2006 Warangal Club
24 Sri V Vignesh 01:06.00 2006 Warangal Club
25 Shlok Subhash Devkar 01:07.71 2006 Aurangabad Aquatic Foundation
26 Anshuman Singh 01:07.73 2006 Blue Dolphin Swim Club
27 Vaidyanath Balaji 01:08.07 2006 Glendala Aquatic Club
28 Aashray Mathai 01:08.12 2007 Zion Sportz
29 Risheek Loya 01:08.45 2006 GHMC Secunderabad Club
30 Surya. 01:08.69 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
31 Ishant Suresh Joshi 01:11.27 2006 Huzur Saheb Swimming Club NT
32 Vikas. 01:11.59 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
33 Srikar Talluri 01:14.70 2007 Zion Sportz
34 Jagruth G 01:16.13 2006 GHMC Secunderabad Club
35 Vishu, 01:16.89 2006 Ambitus World School
36 Jayanth 01:26.47 2006
37 Ekalabya Khaiban 01:32.49 2006 Ambitus World School
Final Results - 50m - Breaststroke Group-IV Girls
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Shriya Ishwar 00:39.60 2006 ORCA Gold
2 Pushya Sahajwani 00:43.88 2006 Glenmark Aquatic Foundation Silver
3 Datri Darshan 00:44.76 2006 Dolphin Aquatics Bronze
4 Rhea Girish 00:44.99 2006 Young Challengers Swim Club
5 Nabiha Yoosuf 00:46.15 2006 Kiran Sports Club
6 N . Sanskruthi 00:47.87 2006 Sportis Engages
7 Sousree Dutta 00:49.43 2006 Bally Gramanchal Krira Samity
8 Sarayu 00:51.88 2006 V4 Aquatiic Centre
9 Toshani Kanive 00:51.33 2006 Dolphin Aquatics
10 B Poojitha 00:51.40 2006 Karimnagar Club
11 Ayusree Dutta 00:51.72 2006 Vasaman Club
12 Hasini 00:52.10 2006 Blue Dolphin Swim Club
13 Kavya Gandhi 00:53.61 2006 Sports Club Ahmedabad
14 Paridhi Purwar 00:53.76 2006 Blue Dolphin Swim Club
15 Nivruti Dattaram Pinalwar 00:55.69 2006 Huzur Saheb Swimming Club NT
16 K Sushmitha 00:57.01 2007 Sharks Swim Club Krishna
17 MAYTHRI GUPTA 00:58.07 2006
18 Karnika Gupta 01:00.04 2006 Sportis Engages
19 Ch Harsha Priya 01:01.00 2006 Karimnagar Club
20 Yashika Pallam 01:01.63 2007 Zion Sportz
21 Gagana C 01:04.80 2006 Dolphin Aquatics
22 Satakshi Reddy 01:06.47 2006 Glendala Aquatic Club
23 Tulasi L Hari Priya 01:13.34 2006 Warangal Club
24 Kranthi 01:20.06 2006 Blue Dolphin Swim Club
25 Ameena Ameena 01:22.28 2006 St Peters Swim Club
26 Jigna Chowdary Yaganti 01:38.78 2006 Vijayanagar Aquatic Centre
27 Kushi 01:39.87 2006 Blue Dolphin Swim Club
28 Prapthi Lingareddy 01:41.62 2006 Vijaynagar Colony Club
29 Asma 02:08.79 2006 St Peters Swim Club
30 Apurva B 00:47.75 2006 Dolphin Aquatics DSQ
Final Results - 50m - Backstroke Group-III Boys
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Veer Khatkar 00:31.37 2004 Sgtidm Gold
2 Gogoi Manjim 00:34.09 2004 Siva Sagar Swimm Society Silver
3 Nayan Vignesh P 00:34.44 2005 Basavanagudi Aquatic Centre Bronze
4 Divyansh Arora 00:34.71 2004 Sgtidm
5 Purvaank Ramesh 00:35.93 2004 Dolphin Aquatics
6 Y Jaswanth Reddy 00:36.60 2004 Sportis Engages
7 Sanidhya Chouksey 00:37.23 2004 RPM Dolphin Swimming Academy
8 Anish Palwardhan 00:37.58 2004 Champion Aquatic Club
9 Adish Andalkar 00:38.73 2004 Champion Aquatic Club
10 Das Dishant 00:40.38 2004 Marlin Aquatics
11 Charles Wesley Yenumala 00:40.75 2004 Zion Sportz
12 Manoj B Nayak 00:41.24 2004 Swimlife Swimming Academy
13 Charles Finney Yenumala 00:41.38 2004 Zion Sportz
14 Vishal.V.Bangrae 00:42.02 2004 Dolphin Aquatics
15 Karthik G 00:42.28 2004 Warangal Club
16 Yuva P Himanshu 00:43.04 2004 Zion Sportz
17 B Shiva Shankar 00:44.27 2004 Karimnagar Club
18 Gunavanth D Reddy 00:44.90 2005 Zion Sportz
19 Sai Sreerama.M 00:45.37 2005 Dolphin Aquatics
20 Singh Jwala Tanay 00:48.89 2004 Sportis Engages
21 Harsheeshsing Dhingsa 00:52.83 2004 Aurangabad Aquatic Foundation
22 Bhavik Kaushik 00:56.45 2005 Zion Sportz
23 Vasanth Yadav 00:57.76 2004 Sportis Engages
24 Praneel M 00:58.08 2004 Zion Sportz
25 Pratyay Gopal Reddy 01:04.72 2004 Blue Dolphin Swim Club
26 Deva Manya G 01:20.73 2004 Sanathnagar Club
27 Abdula 01:25.70 2004
28 Verma Soham 01:36.74 2004 Edify World School
Final Results - 50m - Freestyle Group-IV Girls
Position Name Timings YOB Club / State Remarks
1 Kiara Bangera 00:31.82 2006 Glenmark Aquatic Foundation Gold
2 Neha Viswanath S 00:33.58 2006 Young Challengers Swim Club Silver
3 Datri Darshan 00:34.00 2006 Dolphin Aquatics Bronze
4 Devanshi Desai 00:34.36 2007 Glenmark Aquatic Foundation
5 Rhea Girish 00:34.81 2006 Young Challengers Swim Club
6 Shriya Ishwar 00:35.99 2006 ORCA
7 Gagana C 00:36.89 2006 Dolphin Aquatics
8 Routh Rajoshri 00:37.69 2006 Bengal
9 Antarikha Sanskriti 00:36.12 2006 Siva Sagar Swimm Society
9 Kshama Iyer 00:36.12 2007 Glenmark Aquatic Foundation
11 Diya Mittal Patel 00:36.44 2007 Sports Club Ahmedabad
12 Choudhury Cynthia 00:36.56 2006 Sgtidm
13 Yashika 00:37.69 2006 V4 Aquatiic Centre
14 Shravani N Patil 00:37.88 2006 Maharashtra Labour Welfare Board
15 Shalini R Dixit 00:38.23 2007 Dolphin Aquatics
16 Deepaneeta Das 00:38.30 2006 Vasaman Club
17 Nidadavolu Sanskruti 00:38.41 2005 Sportis Engages
18 G Reddy Sarayu 00:38.46 2006 V4 Aquatiic Centre
19 Kavya Gandhi 00:38.48 2006 Sports Club Ahmedabad
20 Apurva B 00:39.69 2006 Dolphin Aquatics
21 Vritti Agarwal 00:40.09 2006 Zion Sportz
23 Alina Agarwal 00:40.72 2006 Champion Aquatic Club
24 Nadguada Rutuja 00:40.74 2006 Champion Aquatic Club
25 Sousree Dutta 00:40.81 2006 Bally Gramanchal Krira Samity
26 Paridi Purwar 00:41.77 2006 Telangana
27 Chingkheinganbi Toijam 00:43.15 2006 South East Development Organis
28 Ayusree Dutta 43.30 2006 Vasaman Club
29 Ankitha Ravath 00:43.51 2006 RPM Dolphin Swimming Academy
30 Mahika Mahakur 00:44.15 2006 Odisha Masters Swimmers Club
31 Karnika Gupta 00:44.49 2006 Sportis Engages
32 K Sushmitha 00:44.64 2007 Sharks Swim Club Krishna
33 HEAIMEAN ZEHRA 00:46.26 2006
34 Tulasi L Hari Priya 00:46.32 2006 Warangal Club
35 Priyasha Roy 00:48.14 2006 Odisha Masters Swimmers Club
36 Anya D Parikh 00:48.71 2006 Nizam Club
37 Y Dyuthi 00:50.37 2006 Sportis Engages
38 Rishika Pujari 00:50.45 2006 Odisha Masters Swimmers Club
39 Serena Naidu 00:51.09 2006 Suchitra Academy
40 Maansi Gupta 00:51.51 2006 LBS Club
41 Satakshi Reddy 00:51.70 2006 Glendala Aquatic Club
42 Nivruti Dattaram Pinalwar 00:52.70 2006 Huzur Saheb Swimming Club NT
43 Siri Laasya 00:53.23 2007 Blue Dolphin Swim Club
44 Lohitha Dundigala 00:53.57 2007 LBS Club
45 B Dhanyasree 00:53.89 2007 Girish Swimming Academy
46 Maya 00:54.81 2006 V4 Aquatiic Centre
47 Nagaraj Drti V 00:55.00 2007 Lal Bahadur Club
48 Anudeepika T.Y 00:55.11 2006 Girish Swimming Academy
49 N Nakshatra 00:57.73 2006 Sharks Swim Club Krishna
50 Asma 00:58.61 2006 St Peters Swim Club
51 Kranthi 00:58.79 2006 Blue Dolphin Swim Club
52 Ameena Ameena 01:00.61 2006 St Peters Swim Club
53 Fatema Yeshfeen 01:00.97 2006 Vijaynagar Colony Club
54 Jessitha 01:01.95 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
55 Kushi 01:04.67 2006 Blue Dolphin Swim Club
56 Nandhita 01:07.17 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
57 Khushi 01:09.80 2003 Glendala Aquatic Club
58 Aasvi Dasot 01:10.11 2006 SMS Club
58 Krithika Reddy 01:10.11 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
60 Ojaswi 01:12.74 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
61 Dipti Sahu 01:13.13 2006 Odisha Masters Swimmers Club
62 D DHWANI 01:13.44 2006
63 Jigna Chowdary Yaganti 01:13.52 2006 Vijayanagar Aquatic Centre
64 GOWTHAMI 01:19.39 2006
65 Tejaswini 01:19.82 2006 Roshika Health Club
66 Pragya Katara 01:21.63 2006 SMS Club
67 Prapthi Lingareddy 01:22.70 2006 Vijaynagar Colony Club
68 Diana 01:29.76 2006 Edify World School
69 Raveena 01:31.11 2006 Gachibowli Swimming Pool Club
70 Trishitha 01:35.34 2006 LBS Club
71 Mihira 01:36.28 2006 Ambitus World School
72 Bhowmi K Sayan 01:44.97 2006 Nona Chandan Pukur Aquatic Club
73 Diksha Mamidi 01:58.71 2006 Roshika Health Club
74 Asmi 02:01.03 2006 Edify World School